אפי
054-5768951

מיני ברים לבית

אינפיניטי
מיני בר רויאל
מיני בר קשתות
מיני בר טייגר טורבו
מיני בר אנג'ל חדש
מיני בר אטלנטיס
מיני בר אולימפיק פלאט
מיני בר M5
בר מים פנמרה

בחירת מיני בר לבית יכולה להראות מסובכת. כיצד אדע איזה מיני בר מתאים לי? האם כדאי לקחת מיני בר דיגיטלי או מיני בר רגיל? מה היתרונות של כל מיני בר ומה החסרונות של כל מיני בר.

בסהר טיהור מים אנו יודעים לעזור לכם למצוא את המיני בר המתאים לכם, כאשר חשוב לנו שהמיני בר יתאים לכם גם מבחינת תקציב, גם מבחינה אסתטית וגם שהמיני בר יתאים לצרכים שלכם.

מיני בר רויאל, מיני בר קיסר, מיני בר קשתות, מיני בר אנג'ל, מיני בר בלו, מיני בר סניו, מיני בר טייגר, מיני בר אטלנטיס, מיני בר אולימפיק ועוד מגוון אפשרויות…

צרו קשר עכשיו ונתאים לכם את המיני בר שלכם.

בשנים האחרונות מתחילים לראות יותר ויותר אנשים שמפסיקים לשתות מהברז בבית ומתחילים להשקיע בקניית מיני בר מתקדם, שעוזר גם מבחינת נוחות וגם מבחינת סינון והעלאת איכות המים. ישנן המון חברות שמוכרות שירותים של סינון מים אשר יכולים להגיע במגוון צורות ודגמים. בין אם אתם קונים תמי 4, אלקטרה, או כל דגם אחר, חשוב שתבדקו מספר דברים חשובים. כדאי שתבדקו שהמכשיר אכן עומד בתקנים שבהם הוא צריך לעמוד, נסו לקרוא קצת על המכשיר ותמיד תזכרו שכדאי שיהיה לכם מספיק מקום על השיש. מיני בר מתקדם הוא לא דבר זול ולכן חשוב מאד שתתייעצו עם איש מקצוע לפני שאתם מחליטים איזה מכשיר לקנות. בנוסף למיני בר מתקדם ניתן כיום לקנות במקומות מסויימים מיני בר יד שנייה, או פשוט מערכת סיונן מסויימת שמתיישבת על הצנרת בבית. כמובן בכל אחד מהדברים האלו יש המון דגמים והמון אנשי שירות שונים שימליצו על דברים שונים, בגדול מה שאני מעדיף בדרך כלל זה לראות האם לחברים שלי או לאנשים שאני סומך עליהם יש את אותו מכשיר ואז אני פשוט לוקח את אותו המכשיר. ככה אני יודע שמי שאני שומע איננו מנסה למכור לי מערכות סינון ביתיות אלא אומר את האמת. בסופו של בר זה הכי חשוב.